Rezerwacja

Biała Plaża w Krynicy Morskiej

Plaża Biała w Krynicy Morskiej

 Szanowni Państwo, Krynica Morska to malowniczo położona miejscowość na Mierzei Wiślanej. Potencjał związany z atrakcyjnością geograficzną tego miejsca powoduje, iż w ciągu sezonu wakacyjnego „ Plaża Biała” w Krynicy Morskiej oraz Plaża w Piaskach  jest odwiedzana codziennie przez liczbę od 10 aż do 40 tysięcy osób w szczytowym okresie. Jako operator plaży czynimy wszelkie niezbędne kroki, aby przyciągnąć w to miejsce jeszcze więcej osób. „ Plaża Biała” przeszła widoczną i stanowczą metamorfozę. Na plaży zaistniał ład i porządek, jednolity wizerunek oraz innowacyjne rozwiązania. Już w obecnym sezonie uruchomiliśmy radiowęzeł działający na całym odcinku centralnej plaży, a każdy z plażowiczów może w dowolnej chwili korzystać z darmowego przyłącza internetowego HOT-SPOT. Posiadamy nowoczesny sprzęt ratowniczy oraz wykwalifikowaną kadrę Ratowników WOPR, która czuwać będzie nad bezpieczeństwem Państwa oraz dzieci podczas wypoczynku na naszej plaży.

Nasza strona internetowa oraz fanpage na facebook’u są źródłem bieżących informacji dla każdego, kto poszukuje informacji dotyczących wydarzeń na plaży, bądź osób, które chcą podzielić się z nami własnymi sugestiami. Wraz z rozwojem infrastruktury planujemy w tym roku uatrakcyjnić ofertę rozrywki oraz relaksu dla plażowiczów. Codzienne zajęcia fitness, animatorzy dla dzieci, koncerty oraz masa innych atrakcji spowodują, iż „ Plaża Biała „ w Krynicy Morskiej zaistnieje w świadomości wczasowiczów jako miejsce, które warto odwiedzić. Także w kolejnych latach, będzie to miejsce, do którego każdy będzie chciał wrócić.

http://plazabiala.pl/

Serdecznie zapraszamy

    • Wielkanoc 2021
    • Wakacje w Hotelu Kahlberg
    • Majówka 2021
    • Długi weekend czerwcowy

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.